1 czerwca najmłodsi uczniowie naszej szkoły- uczniowie klas 1-3 obchodzili DZIEŃ DZIECKA na sportowo. Spotkaliśmy się w hali sportowej, gdzie na dzieci czekały przygotowane stacje sportowe. Po zaliczeniu wszystkich atrakcji dzieci zostały obdarowane pysznymi lodami zakupionymi przez Radę Rodziców. Drugą częścią imprezy był Turniej Zbijaka. Dzieci aktywnie w nim uczestniczyły i kibicowały swoim faworytom, przekonując się jednocześnie, że sport może być doskonałą zabawą.
Tego dnia liczył się przede wszystkim uśmiech dzieci, a tego nie brakowało!