Świetlica jest jednym z najważniejszych miejsc w szkole.

Tętni życiem od 7.00 aż do 17.30,

dla wielu uczniów z klas młodszych jest więc namiastką domu.

Jesteśmy wykwalifikowaną kadrą pedagogiczną, posiadającą nierzadko kilka specjalności nauczycielskich, dlatego rozumiemy potrzeby dzieci. W naszej świetlicy istnieje możliwość zarówno swobodnej zabawy, uczestniczenia w wielu zajęciach tematycznych, twórczych, aktywności fizycznej, jak i odrabiania prac domowych.

Wszystkie dzieci otaczamy troskliwą opieką. Każde dziecko traktujemy indywidualnie. Jesteśmy w kontakcie z rodzicami, czekamy na dodatkowe informacje i sugestie, aby pomagać, wspierać i niczego nie przeoczyć. Współpracujemy z wychowawcami klas, co daje jeszcze pełniejszy obraz dziecka. Gdy istnieje potrzeba, nasze zadania wychowawcze realizujemy przy współpracy z pedagogiem i psychologiem szkolnym.

Bierzemy udział w wielu konkursach tematycznych o zasięgu ogólnopolskim, miejskim i dzielnicowym, w których nasi wychowankowie osiągają znaczące sukcesy.

Cały czas zmieniamy się i doskonalimy, ponieważ reagujemy na zmieniającą się rzeczywistość.