W czwartek, 11 czerwca, odbyła się trzecia edycja Szkolnego Festiwalu „Muzoliki” – wyjątkowego wydarzenia, podczas którego nasi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje muzyczne talenty. Na scenie nie zabrakło pięknego śpiewu i różnorodnego repertuaru, który zachwycił publiczność. Nasi instrumentaliści zaprezentowali swoje umiejętności gry na gitarze elektrycznej, pianinie, cymbałkach oraz perkusji.
Dodatkową atrakcją wydarzenia był występ taneczny Czesława z klasy 6b – ubiegłorocznego zdobywcy Grand Prix za znakomite wykonanie tańca irlandzkiego. W tym roku pełnił on rolę jurora, wspierając komisję w ocenie uczestników.
Jury pod przewodnictwem Pani Dyrektor stanęło przed niełatwym zadaniem. Wysoki poziom artystyczny prezentowanych występów sprawił, że obrady były pełne dyskusji. Ostatecznie przyznano nagrody w kategorii wokalnej dla: Emilki (6b), Marysi (3b), Miłosza (4b) oraz Martyny (5a), a także nagrody i wyróżnienie w kategorii instrumentalnej, które zdobyli: Roman (7a), Andrzej (6b), Ola (6a), Olek (5b) oraz Valeriia (8b)
Najwyższe wyróżnienie konkursu – Grand Prix – zdobyła Julia z klasy 7b, która oczarowała zarówno jury, jak i publiczność niezwykłą barwą głosu oraz pięknym, pełnym emocji wykonaniem piosenki.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi, zaangażowania i wspaniałych występów i dziękujemy za wspaniałe muzyczne emocje!