Konkurs plastyczno-techniczny „W rytmie tańca i muzyki” był wydarzeniem towarzyszącym tegorocznemu Festiwalowi „Muzoliki”. Jego celem było zachęcenie uczniów do twórczego wyrażania emocji, energii i pasji związanych z muzyką oraz tańcem.
Do konkursu zgłoszono wiele interesujących prac, które zachwycały pomysłowością, starannością wykonania i różnorodnością zastosowanych technik. Wysoki poziom artystyczny sprawił, że jury miało niełatwe zadanie, wybierając laureatów.
W kategorii plastycznej w gronie nagrodzonych znalazły się: Dorota, Yasmina, Julia i Kornelia z klasy 7b, natomiast w kategorii technicznej wyróżniono Ninę z klasy 5b, Kasię i Emilkę z klasy 6b oraz Asię z klasy 6a.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom kreatywności, talentu i zaangażowania. Konkursowe prace można podziwiać na szkolnym korytarzu, przy dawnym pokoju nauczycielskim.