18 czerwca 2026 roku odbył się uroczysty Apel Podsumowujący II półrocze roku szkolnego. Podczas wydarzenia wręczono nagrody laureatom oraz wyróżnionym uczniom, którzy odnieśli sukcesy w konkursach szkolnych i pozaszkolnych. Była to okazja do docenienia ich zaangażowania, talentu oraz ciężkiej pracy, a także do wspólnego świętowania osiągnięć całej społeczności szkolnej.