24 czerwca 2026r.w naszej szkole odbyło się uroczyste podsumowanie drugiego półrocza. Podczas szkolnego apelu dzieci z klas I-III odebrały zasłużone nagrody i dyplomy za udział w licznych konkursach.
Wręczaniu upominków towarzyszyły wielkie emocje , uśmiechy oraz brawa od rówieśników i nauczycieli.