W naszej szkole 17 czerwca odbył się wyjątkowy koncert przygotowany dla mam i tatusiów przez uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich. Dzieci zaprezentowały piękne piosenki, wiersze i występy artystyczne. Było to wzruszające spotkanie pełne uśmiechów i dumy i miłych chwil spędzonych razem.