DZIEŃ OTWARTY/KONSULTACJE – spotkania z nauczycielami
20.03.2024 r. (środa), w godzinach 17.00 – 19.00
NAUCZYCIEL | SALA |
Barbara Szarf (wych. klasy 1a) | 12 zebranie g. 18.00 |
Monika Jóźwiak (wych. klasy 1b) | 11 konsultacje g. 17.00 |
Agnieszka Szota (wych. klasy 2a) | 10 g. 17.00 |
Izyda Koryl (wych. klasy 2b) | s. 12 – 17.00 sala logopedyczna – 18.00 |
Jolanta Sokołowska (wych. klasy 3a) | 09 g. 17.00 |
Aleksandra Gruszka (wych. klasy 3b) | 10 g. 18.00 |
Anna Gaj-Bociąga (wych. klasy 4a; historia, wiedza o społeczeństwie) | 05 |
Dariusz Stokowski (wych. klasy 4b; wychowanie fizyczne) | 06 |
Katarzyna Wardawa (wych. klasy 5a; matematyka) | 16 |
Sylwia Kwiatkowska (wych. klasy 5b; wychowanie fizyczne) | 02 |
Beata Żak (wych. klasy 6a; matematyka, informatyka) | 08 |
Anna Głębocka (wych. klasy 6b; psycholog szkolny) | gabinet pedagoga i psychologa |
Aneta Stępniewska (wych. klasy 7a; przyroda, biologia, informatyka) | 19 |
Paweł Otwinowski (wych. klasy 7b; wychowanie fizyczne) | godzina 18-20 pokój n-li WF |
Barbara Woźniak (wych. klasy 8a; język polski) | 15 |
Beata Jeziorska (język polski) | 07 |
Magdalena Żurawska (język angielski) | 04 |
Krystyna Wrońska (język angielski) | 04 |
Monika Patrzykąt (język angielski) | 06 |
Justyna Arriagada (język hiszpański) | 03 |
Marta Gospodarczyk (plastyka, technika) | 01 |
Marcin Fidos (muzyka) | 03 |
Jadwiga Chylicka (geografia) | 17 |
Anna Sieńczak-Chromińska (chemia) | 18 |
Jerzy Szafrański (fizyka) | 17 |
Paweł Budziak (religia) | sala świetlicy |
Anna Krupa (religia) | sala świetlicy |
Dorota Radecka (logopeda) | pokój terapeutyczny |
Anna Smardzewska (nauczyciel współorganizujący kształcenie; zajęcia rewalidacyjne) | sala 17 – zaplecze |
Agnieszka Żbikowska (nauczyciel współorganizujący kształcenie; zajęcia rewalidacyjne) | sala 17 – zaplecze |
Joanna Osińska (pedagog szkolny) | gabinet pedagoga i psychologa |
Elżbieta Hilt (nauczyciel bibliotekarz) | biblioteka |
Danuta Krasowska (świetlica szkolna) | sala świetlicy |
Ireneusz Wiącek (świetlica szkolna) | sala świetlicy |
Magdalena Wołoszczuk (świetlica szkolna; etyka w kl. 1-3)) | sala świetlicy |
Maria Urban (świetlica szkolna) | sala świetlicy |
Aleksandra Cieślak (świetlica szkolna) | sala świetlicy |
Katarzyna Burwoń (świetlica szkolna) | sala świetlicy |